1998 Yılından itibaren Yurt içi ve Yurt dışında yüklenici ekip olarak bir çok projede yerimizi aldık. Bu süreç de yapımını üstlendiğimiz tüm projelerde tecrübe ve birikimlerimize değer katarak ilkelerimizden ödün vermeden projelendirme sürecinden teslim sürecine kadar tüm safhalarda her zaman ulusal ve uluslararası standartları takip ederek görevimizi yerine getirdik.

…. ve artık müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın yürüttüğümüz projelerde göz önüne gelmeye başlamasıyla ekibimiz ile yüklenici dışında I. derece muhatap olma talepleri oluşmaya başlamıştır.

Bu vesile ile, ekip liderimiz Emre AYHAN koordinesinde 2020 yılında müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek adına “AYHAN GRUP HAVUZ MEKANİK MÜHENDİSLİK YAPI MALZ. ELEK. İNŞ. VE BİLGİ SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” ünvanlı şirketimizin kuruluşu tamamlanmıştır.

Misyonumuz;

Kaliteli, yenilikçi, %100 müşteri memnuniyeti odaklı taahhütlerimizi yerine getirerek, Ülkemizin yanı, tüm Dünya da da iş güvenliği kurallarına uygun güvenli çalışma ortamı ile projelerimizi tamamlayarak teslim etmektir.

Vizyonumuz;

Projelerimize hayat vermek için, şekil vermeye önce kendimizden başlamamız gerektiğinin farkındalığı ile, sektörümüzde hizmet veren firmalar arasında en yenilikçi, lider firmalar arasında yer almaktır.